Kultūršoks: Mākslinieku Brīvība Un Varas Attiecības. 2017.PDTV. informatīvs raidījums

DownloadKultūršoks: Mākslinieku Brīvība Un Varas Attiecības. 2017.PDTV. informatīvs raidījums
Info Hashdb7347cb6706dfc01dac1ba83c8e327550e515fb
AdvertisementPievieno šeit reklāmu tikai par 0.51 EUR
FreeThis torrent is for free, that mean: counts only uploaded GB.
Informācija par filmu
Nosaukums: Kultūršoks: Mākslinieku Brīvība Un Varas Attiecības.
Gads: 2017.
Žanrs: dokumentālistika, kultūra
Valsts: Latvija
Žurnālists: Gunta Gaidamaviča
Režisors: Kristīne Želve
Operators: Haralds Vecvagars, Ņikita Kraiņevs
Komponists: Ernests Ansons
Video: Aigars Bikše
Grafikas: Māris Kalve
Izpildproducents: Artis Dobrovoļskis
Projekta vadītājs: Ieva Rozentāle
Izlaists: LTV, KRR

Sižets:
Krievijā režisora un Gogoļa centra mākslinieciskā vadītāja Kirila Serebreņņikova darbavietā, viņa vadītajā Gogoļa centrā un viņa dzīvoklī 23.maijā tika veikta kratīšana. Pašu režisoru aizveda pratināt Krievijas Izmeklēšanas komitejā. Ar Kirilu Serebreņņikovu notikušais ir šokējis raidījuma "Kultūršoks" aptaujātos cilvēkus, kuri ar režisoru ir pazīstami. No otras puses, viņi atzīst - mūsdienu Krievijā tas bija sagaidāms.
Kinorežisors Vitālijs Manskis pirms dažiem gadiem pārcēlās uz dzīvi Latvijā. Pirms diviem gadiem viņš LTV raidījumam "100g kultūras. Diskusija" atzina, ka pametis Krieviju, rēķinoties, ka ar viņu jebkurā brīdī var notikt kas tāds, kas tagad ir noticis ar Kirilu Serebreņņikovu. „Krievijā pašsaprotama lieta ir skaidra nauda kasē, lai varētu norēķināties par lietām, par kurām pretī nevar saņemt čeku un noformēt grāmatvedības atskaites. Turklāt ziniet, kas interesanti? Kā likums, šī skaidrā nauda tiek turēta, lai dotu kukuļus amatpersonām, milicijai,” stāsta Manskis. „Notiek filmēšana, visas atļaujas ir nokārtotas, pēkšņi atnāk vēl kāds dienests brīdī, kad notiek masu skatu filmēšana, un saka - ziniet, jums tur komats nepareizi ielikts. Atnāciet pirmdien, mēs palīdzēsim izlabot. Ir pilnīgi acīmredzams, ka viņiem vajag kukuli un nekādu čeku viņi pretī neizsniegs. Bet pēc tam šie dienesti uzvelk maskas, atnāk un iesēdina cilvēkus. Krievija.” - stāsta Vitālijs Manskis.

Informācija
Kultūra ir ne vien māksla, bet arī nauda, projekti, ražošana un gan radoši, gan postoši konflikti. Milzīgas gan patiesas, gan melīgas informācijas straumes caur visdažādākajiem kanāliem arvien spēcīgāk ieplūst mūsu kultūras un apziņas telpā. Tās veido un vada ticību mūsu valstij. Vai tiešām vārti un Latvijas cilvēku prātiem stāv plaši atvērti un ikviens tur var ienest, ko vien vēlas? To mēģina noskaidrot Latvijas Televīzijas raidījums ''Kultūršoks'', bet eksperti norāda, ka par prāta higiēnu ikvienam ir jārūpējas pašam.

Fails:
Formāts: mkv
Kvalitāte: PDTV
Valoda: latviešu
Video: 2623kbps, 720x576, 25.000 fps, mpeg2
Audio: 192kbit/s, ac3, 48KHz, stereo
Ilgums: 00:09:26
Izmērs: 190,22MB
TypeDocumentary
SeederSeeder last seen 24:34 ago
Size190.34 MB (199,581,029 bytes)
Added2018-04-11 22:23:10
views1062
Hits166
Snatched1 times
Uploadedanonymous
Files 3 files
Rating
No votes yet        (Log in to rate it)
Peers 1 seeder(s), 0 leecher(s) = 1 peer(s) total